Malby:

Otěruvzdorné bílé.

Výtahy v domu:

Osobní výtah, 8 stanic, pro osoby se sníženou pohyblivostí a orientací. Hydraulická auto plošina, parkovací zakladač, závora vjezdu, dálkový ovladač, vjezdová rolovací vrata.

Zdravotně technické instalace:

vodovodní potrubí plast, vodoměry v každém bytu, zařizovací předměty – baterie stojánková, páková (vany, umyvadla, sprchy), sprchový set chrom, vany a vaničky bílé plast, umyvadla bílá keramická, sifon chrom. WC závěsné bílá keramika, podomítková splachovací nádrž, nástěnné ovládání.

Plyn:

Plynoměry pro jednotlivé byty.

Vytápění:

V každém bytu kotel se zásobníkem TUV. Rozvody potrubí v mědi, desková otopná tělesa včetně termostatického ventilu s hlavicí, podlahové konvektory v obývacím pokoji, žebříková tělesa v sociálních zařízeních. Kotle Baxi se zásobníkem TUV.

Vzduchotechnika:

Větrání koupelen a WC - radiální ventilátory. Větrání parkingu, přívod pro větrání kuchyní. Příprava pro montáž klima jednotek v bytech 601, 602, 701. Větrání garáží, detektor CO, světelná tabule.

Elektro silnoproud:

Rozvaděče, svítidla – společné prostory byty, chodby a sociální zařízení. Temperace podlah sociálních zařízení. Rozvody v mědi. Příprava pro elektroměry pro jednotlivé byty.

Elektro slaboproud:

Sdružená televizní anténa, anténa pro příjem pozemních stanic, a parabolická anténa pro satelitní příjem, umístěné na střeše domu. Zásuvka televize , satelit, rozhlas v každé obytné místnosti. Rozvody telefonu a strukturované kabeláže, zásuvka v každé obytné místnosti. Domácí videotelefon, u vstupu do domu tablo s kamerou, tlačítky a hlasovým modulem. Videotelefon v každém bytu s tlačítkem pro ovládání zámku.

Kuchyně:

Příprava pro napojení kuchyňské linky (pouze voda, kanalizační odpad, elektřina 220V).

Obecně:

Jedná se o objekt postavený v proluce ve stávající zástavbě, objekt je bytový s komerčními prostory, sklepními kójemi v přízemí a podzemním podlaží, garážemi vpodzemním podlaží. Objekt bude realizován s jedním podzemním a 7 nadzemními podlažími a napojen na inženýrské sítě kanalizace, vodovod, plyn, elektro silno a elektro slabo.

Konstrukce svislé:

Železobetonové, příčky keramické.

Konstrukce vodorovné:

Železobetonové stropy.

Povrchy vnitřní:

Stropy - stěrková úprava, omítky, tepelně izolační omítky, zateplení stěn.

Povrchy vnější:

Zateplovací systém Orsil, extrudovaný polystyren, omítka bílá.

Podlahy v bytech:

Mazaniny, samonivelační anhydritové potěry.

Podhledy v bytech:

Sádrokartony v sociálních zařízeních.

Práce truhlářské:

Parapety vnitřní MDF , okna dřevěná z Euro profilů, dvojsklo, v barvě fasády. Dveře vstupní do bytů bezpečnostní s požární odolností Kování klika koule, kukátko. Dveře vnitřní plné hladké, obložková zárubeň, kování.

Konstrukce zámečnické:

Sklepní koje, poštovní schránky, čistící zóna ve vstupu do domu – vše v společných prostorech domu.

Dlažby:

Keramická dlažba 10x10cm – sociální zařízení, technická místnost v bytech.

Obklady:

Keramický obklad 10x10 cm – sociální zařízení (obloženo do výše podhledu).

Vlysy:

Obytné místnosti, bambusové vlysy tl. 17mm.

NOVÉ BYTY / ANDĚL NA ZATLANCE / PRAHA 5 - SMÍCHOV